Termální koupaliště a Wellness centrum Aquamarin

Termální koupaliště Podhájska je moře u Nových Zámků. Nemá sice vlny, je ale slané a léčí. Jeho voda je unikátem srovnatelným s vodou Mrtvého moře.

Léčba:
Slaná voda v koupališti Podhájska léčivě působí na choroby dýchacích cest. Dále obsahuje lithium, které pomáhá při léčbě dny. Štítnou žlázu stimulují jodidy. Sloučeniny vápníku pak slouží k léčbě zlomenin. Na problémy s ekzémy pomáhají sírany, které jsou rovněž v této vodě zastoupeny. Termální voda dobře působí na revmatismus, cévní choroby, onemocnění kloubů a páteře.
V areálu koupaliště se nachází velký počet občerstvovacích zařízení, kde můžete ochutnat místní speciality i mezinárodní kuchyň, v cukrárnách ochutnáte výbornou zmrzlinu.

Rovněž je zde možnost nákupů různých dárkových předmětů.
V hlavní budově se nachází pedikúra, manikúra, kosmetika, kadeřnictví, vodoléčba.

Wellness centrum Aquamarin

Wellness centrum Aquamarin nabízí komplex služeb pro oddych a relaxaci. Název wellness centra je odvozen od drahého kamene akvamarín (aquamarine = voda moře). Ve wellness centru je návštevníkům k dispozici vnitřní i venkovní bazénový svět, vitální svět, turecká koupel Hammam, oddechové prostory, botanická zahrada a kavárna.

Bazénový svět - nabízí 9 bazénů s termální i úžitkovou vodou s množstvím vodních atrakcí ve vnitřním i venkovním prostředí.
Vitální svět - nabízí komplex služeb pro relaxaci - komplex saun, tropický tunel, vodní peklo, mořskou koupel, tepidárium, ledopád, vědro odvahy i ochlazovací bazén.


Koupaliště a wellness Koupaliště a wellness Koupaliště a wellness Koupaliště a wellness Koupaliště a wellness Koupaliště a wellness Koupaliště a wellness Koupaliště a wellness Koupaliště a wellness Koupaliště a wellness Koupaliště a wellness Koupaliště a wellness Koupaliště a wellness Koupaliště a wellness Koupaliště a wellness Koupaliště a wellness Koupaliště a wellness